Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-07-08

Gediminas Karoblis

Publikuota: Kita

Gediminas Karoblis

Demesio vertas straipsnis apie MEMETIKA www.bernardinai.lt : Mari Poisson: Protu, o ne rankomis. Birzelio 7, antradienis
karoblis.apie.lt/?page_id=10340 - 13k - Google kopija - Panašūs puslapiai


 


 


2005


Straipsnis apie Lietuvos moksleiviu poziuri i istorine raida ir istorijos pamokas: Mokiniai tampa vis pragmatiškesni  (www.delfi.lt). O taip pat apie naujas madas isleistuviu pokylyje: Isleistuves - be pokylio ir be valso  (www.delfi.lt).


IDOMU: Kam rupi verslo reikalai idomus straipsnis www.pilieciai.lt (raso, kad perspausdino is www.akiraciai.lt, bet akiraciuose sito straipsnio neradau, arba nera, arba gerai paslepe) : Jackas Troutas „Man patinka idėja apie Jungtines Baltijos Valstijas“ . Tik daug cia yra cinizmo, pvz. “Tęsdamas vartotojų psichologijos ir jos valdymo strategijos temą…”. Pozicionavimo teorija aiskiai turi problema su samone, juk stai pagrindine teze - “Jei vartotojo sąmonėje nesate pozicionuojamas kaip išskirtinis, jūsų tiesiog nėra. Jūsų verslas žlugs.” atremiama i mislinga samones samprata. Cia veikia daugiau praktika ir patirtis negu mokslinis stilius. Iki pilno mokslo sitoms ekonomines teorijoms, tokia mano ne profesionalo nuomone, dar truksta.


KREIVA: Uztat www.akiraciai.lt labai labai tendencingai pristato XIII pasaulio lietuvių mokslo ir kūrybos simpoziuma: pavadinimu Užsienio lietuviai mokslininkai simpoziume perteiks žinias tėvynainiams. Taigi mes, vietiniai, turime gera proga pasimokyti uz dyka is aukstos klases profesionalu. Beje, kokia ironija, apie antrastes tuose paciuose Akiraciuose puikus analitinis Rutos Marcinkevicienes straipsnis: Tas saldus negatyvizmas.


Demesio vertas straipsnis apie MEMETIKA www.bernardinai.lt : Mari Poisson: Protu, o ne rankomis.


Birzelio 7, antradienis


Atgal į: Gediminas Karoblis