Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-10-31

Žilvinas Skačkauskas.HUMORAS

Publikuota: Kita

 


                                 


 


RĖMĖJAI


 


 


Nesulaukęs šefo skambučio, prisiverčiau pats pas jį užeiti ir išgirsti nuomonę apie savo scenarijų.


Bosas drybsojo fotelyje.


-Kaip sce..? – išlemenau be ypatingos vilties.


- Neblogas, - netikėtai išgirdau. – netgi puikus. Tiesiog šedevras: įtemptas veiksmas, ryškūs charakteriai – patiktų ir skustagalviui, ir intelektualui. Čaplino stilius, brolau!


- Tai gal? – klausiu, nenorėdamas patikėti.


           - Ne, - nudelbė akis. – Ekranizuoti bus sunku. Va, jeigu turėtum rėmėją…


 - Kam tie rėmėjai, - nesupratau, - jei veiksmas įtemptas, jei charakteriai…Jei ir plikagalviui, ir… Jei viskas – Čaplino stilium?..


- O kas už elektrą mokės, kas mokės operatoriams, montuotojams? – jis pakėlė galvą ir balsą.


Nutilau. Elektra brangi – energetikams reiki daug uždirbti. Operatoriai ir montuotojai irgi orūs – su barzdomis, tamsiais akiniais – tokiems maži atlyginimai netinka.


Bosas sušvelnėjo ir pabandė padėti.


- Na, pagalvokim kartu. Štai tu rašai: ,,Ji nusirengė – atsisegė liemenėlę, nusismaukė kelnaites…“ O kodėl neparašius: ,,Maringos“ liemenėlę, ,,Sinatros“ kelnaites?..“ Už tai iš ,,Maringos“ ir ,,Sinatros“ gerai paprašytume. Arba vėl: ,,Jis nusipirko vyno krautuvėlėje už kampo“. O kodėl ne ,,Novedos“ parduotuvėje, dirbančioje visą parą, adresas toks ir toks, telefonas…“ ,,Maringa“ apmokėtų operatoriams, ,,Sinatra“ montuotojams, ,,Noveda“ – režisieriui…


 


-2-


 


,,Logiškai galvoja“, - sumečiau. Bet tuojau ir užviriau: ,,Ar dėl to mano senelis kovojo 1917-ais, o tėvas 1944-1951 m.m.? Ar dera man, revoliucionieriaus vaikaičiui ir rezistento anūkui, su tuo sutikti?..Bet, kita vertus, scenarijus krauju parašytas, kitam scenarijui kraujo kažin ar beužteks…“


         - Sutinku su jūsų pasiūlymu… – tyliai tariau.


 


(Humoreska iš autoriaus knygelės ,,Tik nenuvertink Lietuvos!”)


-                               


Atgal į: Žilvinas Skačkauskas.HUMORAS