Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-07-22

Pirmadieninis susirasinejimas su seserimi

Publikuota: Kita

Miela sesyte,

esu visiškai nusikalusi. Neturiu jėgų rašyti vertingą ar įdomų laišką… Naktį kankino… kačiukas: kadangi buvo likęs vienas, išsinuobodžiavo, tai naktį arba siuto mano kambary, mėtydamas daiktus, arba kniaukė už durų, kad jam to daryti neleidžiama… Po darbo važiavau kaiman aviečių, dar kiek paravėjau, ir dabar jaučiu saldų nuovargį, kuris sunkiai suderinamas su kokiu nors rašymu…

O gal Tu pirmoji parašytum man? Parašytum, tarkim, ir ko nors paklaustum…

                                                                                                                                                             Sara

 


 


Miela Sara,


gal ir galėčiau parašyti pirmoji, bet nėra jokio reikalo. Visai pakanka šio mielo trumpo laiškelio, kurį man parašei. Jis nuostabus. Nieko mielesnio ir nuoširdesnio negalėtų net būti. Manau, aš Tau tiesiog į jį atsakysiu;)


Pradžiai, žinoma, paklausiu, ar buvai savaitgaly nuvažiavusi ten, kur ketinai, ir ar turėjai fotoaparatą? Na, ir apskritai, kas ten buvo ir ar buvo taip, kaip tikėjaisi?


Klausiu, nes kartais man pačiai yra tekę pabuvoti renginėlyje, kurio labai ir ilgai laukdavau;) Ne visada pasiteisindavo, turiu prisipažinti;)


Panašiai dabar laukiu rugsėjo menesio ir kelionės į Lietuvą. Tačiau viskas palengva kinta, kinta, mainosi… Galimas dalykas, net nenuvažiuosiu ten visai, nors jau turiu ir bilietus nusipirkusi (pirmyn-atgal), ir sutartą literatūrinį vakarą Klaipėdoje, ir (irgi sutartą) vakarėlį Gi sodyboje… Visų pirma dėl to, kad parašiau pareiškimą dalyvauti viename Britų bibliotekos organizuojamame projekte. Jei būsiu į jį priimta - niekur nebegalėsiu važiuoti. Nebeturėsiu laiko.


Koks tai projektas? Tai mano svajonių projektas, tiesą pasakius. Vien tik dėl jo mokausi lotynų net ir dabar, kai vasaros atostogos, ir visi save gerbiantys studentai netupi prie knygų, o keliauja prie vandenų;)) Bet aš - ne. Stengiuosi padaryti viską, kas nuo manęs priklauso. Tai yra, gerai pasirengti interviu, kuris bus rugsėjo penktą. Tada ir paaiškės. 


Tačiau jei patekčiau į minėtąjį projektą - nieko man nebereikėtų. Būčiau vien tik tuo laiminga;) Projektas neilgas. Jis tęsis du metus, o jo tikslas yra parengti karališkųjų manuskriptų parodą, kuri sykiu bus ir paieškos, ir tyrinėjimas, ir mokslinis darbas, ir paroda. Kai parengimas baigsis, vyks didžiulė spaudos konferencija, bus publikuojami straipsniai spaudoje, interviu, ir visokie kitokie panašūs dalykėliai. 


Aišku, labiausiai noriu būti atrinkta į projektą, bet jei ne, jei nebūsiu atrinkta, tiesiog važiuosiu dešimčiai dienų į Lietuvą, nes jau esu nusipirkusi bilietus į abu galus;) ir be galo pasiilgusi. Ką manai,- juk tai mano pirmoji kelionė į Lietuvą per visą tą laiką;);)


Va, matai, kaip viskas dėliojasi… Tai Tu dabar man pasakyk, ko labiau norėti? Tiesiog belieka atsiduoti Dievo valiai;)))))


O kaip kačiuko vardas? Buvai sakiusi, bet… ne mano nosiai jį prisiminti. Toks gana sudėtingas buvo… Gal pakito, kaip tie mano planai;))


Bučkis;)*


Laukiu laiškelio;)


                                                                                                                                        Mari


 


Atgal į: Pirmadieninis susirasinejimas su seserimi