Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-10-14

Valio!!! Turime dar viena Komentara apie Komentarus!!! Dekoju, Dariau;)*

Publikuota: Kita

Mari Poisson. Komentarai ir atsakymas komentatoriams. (Dieve, atleisk man, labai norejau nieko neatsakyti, bet neistveriau;)))))))


nemo, 2008-09-24 15:01

o man keista skaityti naujųjų emigrantų mintis. Lietuvoje man buvo blogai, aš išvažiavau, dabar gyvenu kaip inkstas taukuose. Bet labai skursta mano momama, močiutė ir pan… Aš tokius žmonės, kaip ponia Marija (nepažįstu jos asmeniškai, nieko prieš neturiu) vadinu tranais. Sėdėjo universitete katedroje, gavo mažą algą. O kas trukdė Lietuvoje dirbti kavinėje ar dar kažkur?? Anglijoje naudojasi kitų žmonių sukurta gerove, jų mokesčiais ir tuo didžiuojasi! Kaip bus Lietuvoje gerai, jei visi iš čia išlekia, vos sunkiau pasidaro… ir gražiai čiulba - grįšim, jei padėtis pagerės, kitaip sakant, jei kažkas čia dirbs, mokės mokesčius, kurs geresnį gyvenimą… Tegu kažkas aria, dirba, o mes pasiieškosim, kur geriau, kur didesnės ir gauresnės pašalpos.. Sėkmės Jums, ponia Marija,gyvenkit tame rojuje, bet nesipuikuokit savo gerbūviu prieš mus - Lietuvoje likusius kvailelius, išlaikančius Jūsų tėvus ar senelius… Aš šiek tiek už Jus jaunesnė, dirbu mokykloje ir nesiskundžiu - man gerai čia.. (kodėl man atrodo, kad broliai lietuviai tuoj mane apkaltins pavydu ar kokiu paslėptu kompleksu:)) Atsiprašau, jei kurį įskaudinau, bet Lietuvoje kol kas - žodžio laisvė..

 

 


nulis, 2008-09-24 14:32

Ko džiūgaujam, broliai komentatoriai? Kad Lietuva neturi galimybių išlaikyti savo piliečių?
Jurgelevičienės padėtis buvo beviltiška, moteris ieškojo išeities ir ją rado. Gaila, kad Anglijoje, bet ne keista - Lietuva nemyli savo piliečių. O Europos piliečiai, kaip parodė plačiai nuskambėjusi paskutinioji aplkausa, nemyli lietuvių Lietuvoje. Kas gali mylėti atskalūnus, kurie, pirmai bėdai prispaudus, padurkus pasikaišę lekia ieškoti “trupinio aukso, gardaus valgio šaikšto” į svetimkraščius. Jau bene trečioji migracijos banga mūsų tautiečius išblaško. O likę čia, vietoje, lietuviai, kaip kadaise indėnai už stiklo karolius pardavinėja savo žemes, fabrikus, ryšius, gamtinius išteklius ir identitetą? Ar gali būti įdomi ir patraukli tauta, išsižadanti savo kalbos, papročių, kultūros ir net istorinio paveldo? Ir pati Jurgelevičiėnė…O kodėl ji - Mari Poisson (Nuodingoji Marė?), o ne kokia nors lietuviška, kaip Liūnė Sutema ar pan.? Aš linkęs ieškoti gerovės čia ir bandyti pakeisti padėtį Lietuvos ir lietuvių naudai, kiek man tai pavyksta. O išeivis jis ir yra išeivis. Ką jam gali pasakyti? Tik 'ATIA'…Ir skanaus, srebiant svetimam vandeny verdamą viralą.

 

 


vale, 2008-09-24 15:53

Nėra graudesnio vaizdo už bandymą atgal atsukti savo amžių. Galit, p.Marija, vaizduotis ir nesena (visi mes širdy šešiolikmečiai), ir naują gyvenimą atradusi, tik žili plaukeliai, kirpėjos neliesti dešimtmečius, aptrintas “paletuks” ir rankom megztas dryžuotas megztinėlis liudija visai ne tai, ką Jūs pasakojat. Žalia terbelė per petį - vienintelis jaunystės simbolis, nes solidaus amžiaus bent kiek pasiturimai gyvenančios moterys pajėgios įsigyti rimtesnę rankinę. O ypač tos, kurios pretenduoja į skaitomų romanisčių eilę. Varčiau knygyne tuos romanėlius…Na, galima rašyti ir tokius romanus, tik ar reikia? Pagailėkim medžių…

 

 


deve, 2008-09-24 15:32

Buvo pasikelusi pretenzinga pseudointelektuale. Londone, kai valgyt reikejo, kepure nenukrito ir indus plaunant, ir rasliava is galvos isdulkejo. Lietuvoj geda turguj savus obuolius pardavinet, Londone viskas praeina - ir tualetus sveisti, ir arklius ruosti, ir siuksle kuopti.

 

 


ciocė, 2008-09-24 22:15

buvo labai blanki mokytojėlė, studentėlė…dirbau, mokiausi kartu…normalūs jos kursiokai dirba ir vargo nemato Šiauliuose ir kitose Lietuvos vietose, bet moterytė (gal visi “rašytojai”)savotiško charakterio, tai visi džiaugėsi, kad nedirba ir išvyko…nereikia čia jau taip save aukštinti…kai su aukštuoju arklidėj dirba arba išėdas plauna…aš nesigirčiau, tokiam amžiuj, tai garbės nedaro nei jai, nei Lietuvai.Vargo bitelė, man atrodo, kad tas pats paltelis, su kuriuo išvažiavo…tegu, laimingai.

 

 


Mari Poisson, (mari88poisson@yahoo.com) 2008-10-08 15:02

Tai ka cia man dabar siulote, mieli komentatoriai? Mirti badu, ar kaip? Man nepatinka mirti badu. Man patinka ramiai sau gyventi senutes gyvenima, dirbti, mokytis, dziaugtis, kad esu vis dar gyva, sveika, nesalu ir nebadauju, ir viskas. Sito per akis pakanka, patikekit;) Vaikai juk jau uzauginti, ane? Jei kas galit ta padaryti Lietuvoj - sventai pavydziu. As to nesugebejau. Todel pabandziau Anglijoj… Ziuriu - sugebu!!! O dirbti visur reikia, negalvokit;)) Gal net gerokai sunkiau negu Lietuvoj.

 

 


Mari Poisson, (mariaistic@yahoo.co.uk) 2008-10-09 14:50

Na, visai ne Nuodingoji Mere. Reikia tik nepatingeti pasiziureti i prancuziska zodyna ir zinosi, ka reiskia zodis “poisson”. O kodel ne Liune Sutema? Todel, kad Liune Sutema jau yra. Taip pat jau yra ir Satrijos Ragana, ir Lazdynu Peleda. Negalima uzsideti jau panaudoto slapyvardzio. Tai viena. Antra. Del viso ko pranesu, kad man 60 metu ir pensija as uzsidirbau Lietuvoje. Ja ir gaunu is Lietuvos. Ka uzsidirbau Anglijoje, ta gaunu is Anglijojos. Mano mama irgi uzsidirbo sau pensija Lietuvoje - niekas jos neislaiko. Ji pati sau uzsidirbo, tai reiskia, kad ir gauna. Dabar del darbo. Jei buciau gavusi koki nors darba iki pensijinio amziaus, (pavyzdziui, plauti indus arba valyti tualetus) Lietuvoje, buciau niekada is mylimos Tevynes neemigravusi. Esu Lietuvos patriote. Nesvarbu, kad slapyvardis prancuziskas. Juk slapyvardis tai tik toks literaturinis zaidimas, nieko daugiau. Pensija man moka mano tikraja pavarde.

2008-10-09 15:30

Rašyti komentarą | Siųsti draugui | Patiko (0) :: Nepatiko (0)

Mieli komentatoriai, reaguojantys į Marijos paltuką, šukuoseną ir rankinę… Ar taip jūs reprezentuojate savo intelektą, kurį greiti užpulti kitame? Ar taip reprezentuojate savo vertybes, kurias greiti užpulti kitame?

Gal mėginkime labiau mąstyti apie idėjas ir kalbėti apie idėjas, o ne apie medžiagos gabalėlį ar darbo pobūdį. Jūsų kalbėjimas pirmiausia yra SMURTAS, o tik paskui kas nors kita. Verčiau ieškotumėte savyje išteklių mylėti kitą, kad ir koks jis bebūtų kitoks nei jūs. Oponuoti galima ir su meile. Tokia opozicija daug veiksmingesnė.

Ir dar. Jei nelabai mylite kitą, nelabai, matyt, mylite ir savo Tėvynę. Įvairios meilės rezervuarai žmoguje susisiekia :).

Parašė darius 2008-10-14 15:01


Atgal į: Valio!!! Turime dar viena Komentara apie Komentarus!!! Dekoju, Dariau;)*