Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-11-02

Virginijos Diciutes laiskelis. Re.:Planas

Publikuota: Kita

Mieloji Mari,
 
iš tikrųjų baisus planas ir, ko gero, baisesnis negu dabar atrodo. Darbo kalendoriuje jis toks puikus ir įkvepiantis, bet kai reikia įvykdyti… Viliuosi, kad tame plane yra numatytas ir kūrybinio dykinėjimo malonumų laikas :))
 
Aš šiandien vėl iš dalies pradėjau naują gyvenimą. Labai anksti rytą palydėjau savo buto šeimininkę į Šiaurės Airiją dirbti, o rūpintis butu, bendrauti su kitomis nuomininkėmis bei mokėti mokesčius ji patikėjo man. Kol kas likau bute viena, lapkričio 6 atsikrausto viena nuomininkė, paskui turėtų būti dar viena. Taigi šiandien gerai išsimiegojusi (miegas - viena iš didžiausių mano silpnybių) ėmiausi butą tvarkyti, nes paskutiniu metu per visus darbus ir išvažiavimo rūpesčius mes abi nelabai spėjome tą daryti. Truputėlį kai ką perdėliojau pagal savo skonį, žodžiu, ėmiausi šeimininkavimo. Galiausiai atejo šeimininkės mama, viešinti šalia pas giminaitę ir su ja prasikalbėjome ilgokai. Taigi vertimo šiandien padariau tik pusę puslapio. Bet galva šviesi, jaučiuosi pailsėjusi. Rytoj po bažnyčios planuoju eiti pasivaikščioti. Manau šios dvi poilsio nuo sukaupto vertimo dienos man bus labai naudingos. Tai tokie pasikeitimai mano gyvenime.
 
Einu pažiūrėti “Triumfo arkos”, neblogas operinio dainavimo konkursas per LRT…
 
Palaiminto Jums sekmadienio!
 
Virginija


Atgal į: Virginijos Diciutes laiskelis. Re.:Planas