Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-08-05

Apie tai, kodel as Anglijoj

Publikuota: Kita

Mari, tai Jus Aglijoje del uzdarbio ar kokius kursus lankot?

Parašė Anonimas 2008-07-03 23:12http://maripoisson.blogas.lt/

Anglijoj aš ne dėl pinigų ir ne dėl kursų. Aš tiesiog gyvenu Anglijoj, tiksliau Londone. O kadangi gyvenu, kartais dirbu, kai reikia pinigų, o taip pat mokausi anglų Vakarų Londono koledže ir lankau lotynų kursus City Lit. (Kitais metais dar ketinu čia palankyti ir italu kursus). Taip pat darau dar ir kitką, kadangi čia gyvenu. Pavyzdžiui, einu į “savo” bažnyčia, į “savo” parduotuvę, nuomoju butą, verdu pietus… Bet šiaip jau sėdžiu per dienas kambary ir rašau knygą;))) Tą patį daryčiau ir kitur gyvendama, ne Anglijoj;))) O Tu? Kur Tu gyveni? Ką veiki? Kuo vardu?

Parašė mari88 2008-07-04 10:07As skaiciau Jūsų knygą, ponia Mari. “Tikrą mergaitę”. Pats gyvenu Vilniuje, sunkiai sergančiame mieste, nors manau, jog Londonas serga ne mažiau. Nenoriu sakyti savo tikro vardo, todėl pasivadinsiu Borisu, iš pagarbos rusų klasikai. Tai va ką noriu pasakyti, man patiko Jūsų jausenos - ramios, subtilios, šiek tiek egzaltuotos (su saiku). Apskritai, jei esi išsilavinęs ir turi provincialios ramybės - puikus kokteilis. Ar ne? Milošas toks buvo. Manau Jūsų novelės per trumpos, reikėtų rašyti ilgesnius kūrinius, nes čia tokie “literatūriniai geitukai” (atleiskit už falocentrizmą. Esu, beje, feministas). Ar negalėtumėte išvardinti Jūsų mėgstamiausius rašytojus ir poetus?

Parašė Boria 2008-07-14 20:00


Atgal į: Apie tai, kodel as Anglijoj