BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
 
header image
 

Vaidilosvainio komentaras po R. Staselio straipsniu


Bloga darosi nuo to, kad net, regis, protingi žmonės nuolankiai muilinasi ausis noriai ir už dyką brukamu NATO oficiozikos muilu.
R.Staselis stebisi, kodėl taip mažai ir taip nenuosekliai reportažinami įvykiai Gruzijoje. O kiek mūsų “nepriklausomų” žurnalistų buvo Cchinvale? O kiek pasaulio žurnalistų iš ten atsiuntė objektyvių, o ne užsakytų reportažų? Rusijos TV parodė vieną laidą, kurioje dalyvavo iš Osetijos po įvykių grįžusi mama su dukra, kurių buvo paprašyta papasakoti apie Rusų armijos žiaurumus Gruzijoje. Ten, matyt, žmonėms ausys tokios muiluotos, kad jie nė nežino, prie ko ta Osetija Rusijos-Gruzijos konflikte. Tai va, kai ir mergaitė, ir mama ėmė pasakoti apie tai, kad tai Gruzija užpuolė Osetiją, vedantysis neteko žado ir, neleidęs joms pabaigti, pasiųlė žiūrovams eilinę dozę reklamos.
Arba jau juokingiau,- Kondoliza apsikvailino tiek, jog pareiškė, kad Rusija turi tik vieną savo interesų gynymo metodą- karinę jėgą prieš bejėges šaleles. Ji tikriausiai pamiršo, kokioje šalyje gyvena ir keliuose savo interesų gynimo kompanijų prieš didžiules superkaro mašinas JAV naudojosi ne kuo kitu, bet karine jėga- Irakas, Ruanda, Serbija… Kiek prisimenu geografiją, šios šalys lyg ir nesiriboja su Valstijomis. Nors aš nežinau amerikoniškosios geografijos,- gal būt pagal ją JAV ribojasi su visu pasauliu…
Dar man patiko vieno Turkijos reporterio mintis- kas valdo maisto resursus, tas valdo šalį ( Lietuvoj- VP?); kas valdo energetinius resursus, tas valdo kontinentą (tiktų Rusijai); o kas valdo finansinius resursus, tas valdo pasaulį…
Ir dar apie kvailinimą. Sakote Rusija kvailina demokratinį pasaulį. Bet pagalvokite, kam lengviau ką apkvailinti- Lietuvos valdžiai 3 milojonus, ar Rusijos- … Vienok Rusijoje virš 80 procentų gyventojų palaiko savo prezidentą ir vyriausybę. O kiek procentų Lietuvių už prezidentą, vyriausybę ir seimą? Išvadas, kuri valdžia kvailesnė, pasidarykite patys.

Parašė VaidilosSvainis 2008-08-20 08:32

Rodyk draugams

~ mari88 | 2008-08-20.

Palikti komentarą