Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-11-27

Virginijos Diciutes laiskelis. Internetas

Publikuota: Kita

Mylima Mari,
 
pagaliau eina į pabaigą mano epopėja su internetu… Visą savaitę buvau atjungta, iš naujo vedė kabelį, aiškinausi su šeimininkės giminėmis, kad man tą internetą leistų turėti ir t. t. ir pan. Taigi ką tik prisijungiau vėl.
 
Kai prarandi ką nors, tai iš tiesų supranti, ką tai tau reiškė. Aišku, internetas man labai reikalingas dėl darbo ir išvis esu prie jo taip pripratus, kad pasigedau kiekviename žingsnyje. Ir labai labai pasiilgau Jūsų. Jūsų mielų laiškučių, blogo ir Netloginių pabendravimų savo virtualioj kompanijoj.
 
Kaip Jūs laikotės, Mari, kaip jūsų rašymas? Ar pavyko smarkiau pasistūmėti į priekį?
 
Aš tai persiritau į antrą knygos vertimo pusę. Sekasi sunkokai supratimo apie ką tekstas prasme, tik šiek tiek greičiau. Nemažai atsilieku nuo grafiko. Na bet kaip jau bus, taip. Nujaučiu, kad viskas turėtų baigtis gerai, nors kaip tas “gerai” pasireikš, nežinau.
 
Šįvakar su drauge ruošiamės pabandyti patekti į teatrą (dar neturim bilietų), stengiuosi bent vakarais kur nors išlįsti - ar į chorą, ar kur, nors būna, kad ir kelias dienas neišeinu iš namų. Bet mėgstu būti ir namuose, tai nieko baisaus man. Visai gerai tas laisvas grafikas. Tik reiks mąstyt kaip su socialiniu ir sveikatos draudimu susitvarkyt.
 
Parašykit, labai lauksiu,
 
Jūsų Virginija


Atgal į: Virginijos Diciutes laiskelis. Internetas