Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2009-06-26

Mirė Michael Jackson…

Publikuota: Kita

Daugybę sveikatos problemų turėjusi žvaigždė nuo liepos 13 dienos Didžiojoje Britanijoje turėjo surengti sugrįžimo koncertų turą.

Pastaruoju metu Jacksonas repetavo būsimą pasirodymą savo namuose Los Andžele.

Michaelas Jacksonas su savo broliais ir seserimis grupėje „The Jackson 5″ pradėjo muzikinę karjerą daugiau nei prieš 40 metų. 1971 metais jis išleido pirmąjį solinį įrašą „Got to Be There”, o 1972 metais jo pirmasis singlas „Ben” užėmė pirmąją vietą populiariausių JAV dainų sąraše.

Pirmasis solinis Michaelo Jacksono albumas išleistas 1975 metais. 1982-ųjų jo albumas „Thriller” įtrauktas į Gineso rekordų knygą kaip sėkmingiausiai parduodamas visų laikų albumas: JAV buvo parduota 26 mln. plokštelės kopijų, o visame pasaulyje - 65 mln.

2005 metų birželį baigėsi teismo procesas dėl Jacksono kaltinimo vaikų tvirkinimu bylos nagrinėjimo - prisiekusieji išteisino dainininką. Nuo to laiko jis retai rodydavosi viešumoje, pastaruoju metu dainininkas turėjo finansinių problemų.

M.Jacksonas augino tris vaikus - Michael Joseph Jackson Jr, Paris Michael Katherine Jackson ir Prince Michael Jackson II.

AFP/REUTERS/SCANPIX nuotraukos

Patiko (0)


Atgal į: Mirė Michael Jackson…