Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2009-11-12

Svajuno laiskelis ir nuotrauka su maestro Raudonikiu

Publikuota: Kita

Sveikute,
aš šiandien sugalvojau kepti kugelį, tad ryte nuėjau į turgų ir nupirkau “Aladino” veislės bulvių. Dar vištienos kumpelių ir kefyro. Tad jau pradedu skusti morkas, bulves ir svogūnus.

O su svogūnais, vakar buvo mažas juokelis. Maestro Algimantas Raudonikis surengė jubiliejinį koncertą Šiauliuose. Kadangi jį žinau, nuėjau pasikalbėti.

Svajunas sega maestro Raudonikiui "varlike"

Svajunas sega maestro Raudonikiui

Maestro, buvo geros nuotaikos, tad padėjau jam užsirišti varlytė ir “kolonikus”. O jis man ant kompakto rašo “nuoširdžiam Svogūnui…” ir sako: “ojei, ai gi tu Svajūnas…” O, kadangi, rašė su markeriu, tai nuo kompakto net nežinau, kas galėtų tai nuvalyti :)

Bet koncertas praėjo nuostabiai. Susitikau du buvusius konservatorijos bendramokslius, jie dabar groja “Trimite”. Ir Sigitą Vozbutienę, tą, kuri kažkada dirbo LTV, mes nuo Vilniaus laikų esame puikūs bičiuliai :)

O ketvirtadienį išvedu į lauką Lotą ir palieku mobilųjų. Man rytais iki 10 niekas neskambina, nes žino, kad tuo metu skaitau rytinę spaudą. Ir surandu grįžęs praleistus 6 skambučius. Pasirodo, skambino Laima Andrikienė, nes ji taip pat rašo atsiminimus apie Piauloką. O su Andrikiene mes laaaaaaaaabai daug metų pažįstami. Kai buvo man sunku, ji moraliai itin padėjo. Prieš maždaug 4 metus vienas laikraštis apie mane parašė labai šlyštų straipsnį, tai Andrikienė iš Briuselio parašė, kad nekreipčiau dėmesio ir pan. Užteko tų 2 minučių, kad pasijusčiau puikiai ir atsigaučiau :)

Todėl kartais mano bičiuliai juoka, kad neturiu “normalių ” draugų, o bičiuliaujuosi su Aleksu Lemanu, Andrikiene, Vozburtiene ir pan :) O aš atsakau: man su jais miela, nes ir jie man įdomūs, ir aš jiems reikalingas :D
Antradienį Šiaulių teatras atidarė Nacionaliniame teatre Nacionalinės dramaturgijos festivalį Versmės. Prieina literatūrologė  Aušra Martišiūtė ir pakviečia į atidarymo balių. Sako, neikite namo, o aš jai atsakau, kad būtinai būsiu, nes šiauliečiai parveš į namus. Ta nustemba: tai jūs nebe Vilniuje gyvenate, tokie žmonės tik Vilniuje gyvena :) Nors manęs Vilniuje nebėra 6 metai, bet “kvapas”, pasirodo, liko :)
Kai pagalvoji, gal mano vieta Vilniuje, bet ką Lota, Dalius be manęs Šiauliuose veiks :) Tai ta džiugia žinute laukiu Tavo laiškų :)
Ai, ryt einu pasiimti savo “Angelų”, kuriuos perskaitė ir suredagavo redaktorė. Tad jaučiu, jog jie iki Naujųjų tikrai išeis.
Ačiū, kad rašai apie Praną.
Tavo Svajūnas

Patiko (0)


Atgal į: Svajuno laiskelis ir nuotrauka su maestro Raudonikiu