Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2009-11-28

Mari Poisson. Ką aš galvoju

Publikuota: Kita

Jei gyveni vien tik šia minute, nuolat save pagauni begalvojančią. Dar daugiau - besikalbančią su savimi pačia.

Šiandien rytą pagalvojau, kad gal man gera būti Royal Society of Literature nare, nes juk šiaip ar taip be rašymo nėra man kitų kelių. Be to, gal tai leis mano anūkams didžiuotis manimi. Todėl buvau laiminga tol, kol taip galvojau. Paskui staiga pagalvojau, kad jei kas nors sužinos, kad džiaugiuosi, kad esu laiminga, - užpavydės. Kai kurie žmonės yra nuostabiai pavydūs. Nežinia, kodėl.

Tačiau ir apie tai galvojau labai trumpai. Šiek tiek pagalvojau apie Šliogerį, nes rašiau komentarą į Tomo Vilucko BLOG’ą.

Dieną negalvojau nieko, nes skaičiau The Guardian, o vėliau Marlene Dietrich biografiją. Oi, ne. Pagalvojau, kad ta knyga labai keistai vadinasi - Dietrich. Man tai patiko. Pamaniau, kad ir aš norėčiau būti Poisson. Na, gal geriau Ms Poisson…

Paskui pamaniau, kad mano BLOG’as blogai veikia… Bandžiau kartą kažkam skųstis, bet geriau nuo to nesuveikė. Liko toks, koks buvęs… Dar pagalvojau, kad gal reiktų uždaryti šį savo BLOG’ą, nes, kadangi jis blogai veikia, neteikia man dvasinio džiaugsmo. Ko gero taip teks ir padaryti. Ačiū, mielasis Gi, kad man jį nuolat pratęsinėji. Jei uždarysiu, nebereikės ir Tau (irgi) vargti.

Dar pagalvojau, kad eisiu jau virti vakarienės… Vakarienė yra viskas - aš ją valdau, o ji man teikia dvasinį malonumą.

Patiko (0)


Atgal į: Mari Poisson. Ką aš galvoju